Apie mus Konktaktai ATSISIŲSTI Gaminiai NAUJIENOS

Apie mus

RIHO International Nyderlanduose
Turime savo tradicijas


AB RIHO CZ buvo įkurta 1994 metais kaip Nyderlandų kompanijos RIHO INTERNATIONAL dukterinė įmonė. Gera čekiškų gaminių reputacija, aukštosios technlogijos lėmė vadovybės sprendimą mažame miestelyje, Moravijos regione įkurti atskirą įmonę, kuri greitai pasiekė puikių rezultatų. Naujoje RIHO įmonėje buvo išugdyta aukštos kvalifikacijos, geriausių savo srityje inžinierių komanda.

 Mes turime savo tikslus - mes žinome savo misiją


Mes siūlome savo paslaugas tiems klientams, kurie žino, ko nori ir kurie žino, kokia yra kokybiškos vonios įrangos paslaptis.Gerbdami savo klientus, mes gerbiame žmogiškąsias vertybes


RIHO nebūtų be mūsų išmintingų klientų sprendimų. Išmintis – tai ne tik žinos, bet ir santykis su aplinka. Kartu su savo klientais mes gerbiame vertybes, kurios šiandieniniame globaliame pasaulyje tampa vis svarbesnės. Viena iš jų – kokybė. Žinoma tiesa, kad mes nesame tiek turtingi, kad pirktume pigius daiktus yra auktuali šiandien kaip ir prieš šimtą metų. Mūsų gaminiai yra ilgaamžiai. Todėljums nereikės galvoti, ką Jums reikės daryti su pasenusiu gaminiu, kada pasibaigs jo galiojimo laikas.

 

 

RIHO yra Ekonomikos rūmų Čekijoje narys

 

 

 

 

 

 

Kontaktai CZ:
RIHO CZ, a.s.
Suchý 37
68001 Boskovice
Czech Republic

Tel.: +420 516 468 222
E-mail: info@riho.cz

Gaminių kainos gali skirtis.
Visa RIHO CZ vaizdinė medžiaga, gaminių techniniai brėžiniai ir logotipai yra RIHO CZ a.s. nuosavybė. Naudoti, kopijuoti ir platinti be RIHO CZ a.s. sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.